Balayı Etkisi

Balayı Etkisi

Yeryüzündeki Cennet'i Yaratma Bilimi
Basım Tarihi: 2014-10
192 Sayfa
Dili: Türkçe Stok Kodu: 9786055154547
Temin süresi 3 gündür.

Kocaman bir sevgiyle gelen bir mutluluk, tutku, enerji ve sağlık evresi. Yaşamınız öyle güzel ki yeni bir güne başlamak ve hayatta olduğunuz için Evren'e teşekkür etmek için sabırsızlanıyorsunuz.

Sonsuza dek sürecek olan "Balayı Etkisi"ydi. Son derece sağlıklı olduğunuz, enerjiyle dolup taştığınız, yaşamı çok sevdiğiniz ve daha fazlasını yaşamak için sabahları yataktan kalkmak için sabırsızlandığınız bir dönemdi. Bruce Lipton, bu "Balayı Etkisi"nin tesadüf değil, kişisel bir eser olduğunu söylüyor. Yine bir o kadar önemli bir noktaya değinip balaylarının neden genelde kısa ömürlü olduklarını anlatıyor.

Bu kitap Balayı Etkisi'ni nasıl oluşturduğunuzu ve onu nasıl kaybettiğinizi anlatıyor. Güçlü, zarif ve okunması rahat tarzıyla Bruce önemli ve yaşamı değiştiren konulara parmak basıyor. Örneğin:

Sevgi dolu ilişkiler yaratma ve sürdürmede kuantum fiziğinin (iyi titreşimler), biyokimyanın (aşk iksirleri) ve psikolojinin (bilinçli ve bilinçaltı zihinler) etkisi

Örnek olarak her insan bedeninde uyum içinde yaşayan 50 trilyon hücreyi kullanarak yalnızca iki kişilik balayı ilişkileri değil, aynı zamanda gezegenimizi iyileştirebilecek, insanlık adı verilen "sper organizmayı" nasıl yaratabileceğimiz

Bruce'ın işlev bozukluğu gösteren ilişkilerden partneri Margaret'la yaşadığı 17 senelik balayına geçişi

Okurların yaşamlarının her gününde sağlam ilişkiler yaratmak için kendi yolculuklarına çıkmalarına yardımcı olacak Balayı Etkisi Kontrol Listesi

Bu kitaptaki bilgilerle balayını bir kez daha, ama bu kez sonsuza dek mutlu bir ilişkiyi garanti edecek şekilde yaratmak için gereken her şeye sahip olacaksınız.

"İnanılmaz bir başarı... Ömr boyu mutluluk, hepsi kısa ve öz bir tek kitapta. Bu kitabı iki kez okudum ve onunla geçirdiğim her dakikadan keyif aldım. En sevdiğim kitaplardan biri."
-Dr. Wayne W. Dyer-

"Bruce'un sevgi ilişkilerinin bilimi arasındaki eğlenceli yaramazlığını okumak ne kadar büyük bir zevk! Bruce, çiftlere kuantum fiziği, biyokimya ve bilinçli, sevgi dolu ilişkileri teşvik eden psikolojiden çok şey öğrenebileceklerini açıkça gösteriyor."
-Dr. Gay Hendricks-

"Balayı Etkisi, sevgi dolu ilişkilerin sihrini hücresel bir seviyeye indiriyor ve bize o ilişkileri kendimiz için nasıl yaratacağımızı öğretiyor."
-Dr. Christiane Northrup-

"Bruce Lipton, sevgi zerine -kişisel ve evrimsel- hayatımda okuduğum en iyi kitabı yazdı. Ve ben sevgi zerine yazılan tüm kitapları okudum! Bruce ve sevgili Margaret'ın ilişkilerinin çok yakın ve kişisel olduğunu biliyorum. Onların ilişkisi keyifli, besleyici, yaratıcı ve bulaşıcı. Onlar Yeryüzündeki Cennet'te yaşıyorlar, bunu siz de yapabilirsiniz."
- Joan Borysenko-
  
Stok Kodu : 9786055154547
Boyut : 140-210
Sayfa Sayısı : 192
Basım Tarihi : 2014-10
Kapak Türü : Karton
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.