Erkeğin Kutsal Kitabı

Erkeğin Kutsal Kitabı

Güzel Kadınları Nasıl Baştan Çıkartırsınız?
Basım Tarihi: 2016-05
384 Sayfa
Dili: Türkçe Stok Kodu: 9786055006396
Çeviren : Meltem Uzun
Temin süresi 3 gündür.

Sıradan Bir Erkek Nasıl Bir Don Juan Olur?

Bu kitap kadınların içsel doğasını, bilinçaltı kalıplarını, kendilerini yansıtış şekillerini ve erkeklere olan iletişimlerinde kullandıkları yöntemleri anlatmaktadır.
Bu sayede bir kadınla ilişkiye girme sistemini temelden öğrenip anlayacak ve bunun üstüne kadınlarla olan iletişiminizi istediğiniz gibi güçlü bir şekilde kurabileceksiniz. Bu kitapta ezberlemeniz gereken bilgiler değil, anlamanız gereken sistemler, en kapsamlı ve işe yarar şekliyle size aktarılmaktadır.
Bu teknikler kadınların duygu ve düşünce yapılarına göre şekillendirilmiştir ve kadınların bilinçaltındaki çekim düğmelerine basabilmeyi sizlere öğretecektir.

?Verdiğiniz paraya değer mi? Kesinlikle. Bu, sanırım bugüne kadar hayatımdaki en etkili şeydi. Kesinlikle hayatınız değişecek!"

- Veroxii

?Bu kitapta bana vermiş olduğunuz rehberlik ve öngörü için size içtenlikle teşekkür ediyorum... Sık sık kendimi dehanıza hayran buluyorum. Müthiş!"

- Alec

?Şahane bir kitap... Kadınlarla ilgili tüm bilgilerimi kökten değiştirdiniz. Tüm bu şeylere ne kadar zaman ve emek harcadığınızı hayal bile edemiyorum."

- Mad Dash
  
Stok Kodu : 9786055006396
Boyut : 135-210
Sayfa Sayısı : 384
Basım Tarihi : 2016-05
Çeviren : Meltem Uzun
Kapak Türü : Karton
Kağıt Türü : 2.Hamur
Dili : Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.