Esmaü'ş Şifa

Esmaü'ş Şifa

Allah'ın İsimleri ile Şifa
Basım Tarihi: Ekim 2018
368 Sayfa
Dili: Türkçe Stok Kodu: 9786058316706
Temin süresi 3 gündür.

Allahû Teâlâ'nın her ismi sonsuz sırlarının yanında aslında birçok derde de deva taşıyor.

Derdi yaratan Allah (c.c) şifayı da yaratmıştır. Her türlü hastalık, sıkıntı ve ihtiyaçlarımız için Allah'ın Güzel İsimleri ile O'na sığınıp, derdimizin devasını yine O'ndan istemekte ısrarcı olmalıyız.

Mesela, göz rahatsızlıkları için ?Basîr" ve ?Nûr", kulak rahatsızlıkları için ?Semi", mide, kalp ve akciğerler için de ?Rezzâk" ismi ile duâ ederek Allahû Teâlâ'dan şifa istemeliyiz.

Ayrıca ihtiyaç sahibi fakir bir insan ?Rezzâk, Fettâh, Kerîm ve Vehhâb", yeni bir iş kurmak isteyen kişi ?El-Hakîm", kısmetinin açılmasını isteyen biri ?Yâ Şekûr", evladının büyük sözü dinlemesini isteyen bir veli; ?Hâdî" ve ?Halîm", eşinin kendisine olan sevgisinin artmasını isteyen de ?Vedûd" ismi ile Allahû Teâlâ'ya duâ da bulunmalıdır.

Dört büyük meleğin, ayrıca Hz. Süleyman (a.s), Hz. Musâ (a.s) ve büyük zatların da dillerinden düşürmediği Esmâların da yer aldığı bu kitap, Allah'ın İsimleri ile dertlerine şifa, problemlerine çözüm, sıkıntılarına huzur ve rahatlık arayanlar için bir hazine niteliği taşıyor.

?Esmâü'ş Şifa / Allah'ın İsimleri İle Şifa" kitabında Allah'ın isimlerinin şifalı yönleriyle tanışacak, Esmâların tedavi edici özelliklerini ve gücünü keşfedeceksiniz.

  
Stok Kodu : 9786058316706
Boyut : 135-210
Sayfa Sayısı : 368
Basım Yeri : Türkiye
Basım Tarihi : Ekim 2018
Kapak Türü : Karton
Kağıt Türü : 2.Hamur
Dili : Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.