Güçlü Kal (Ciltli)

Güçlü Kal (Ciltli)

365 Gün Hataya Tutun
Basım Tarihi: 2014-05
408 Sayfa
Dili: Türkçe Stok Kodu: 9786053432739
Çeviren : Sevinç Seyla Tezcan
Temin süresi 2 gündür.

Sevgili Okuyucu,

Hayatımda pek çok tecrübe yaşadım, bağımlılıktan depresyona kadar pek çok zorlukla karşı karşıya kaldım ama hep kendimi keşfetmenin ve mutluluğun peşinde oldum. İnişler ve çıkışlar, kalp kırıklıkları ve zaferler her zaman var olacak. Bu yüzden bazen ufacık birkaç kelime bile çok şeyi değiştirebilir. İnsanı rahatlatıp ilham verebilir.
İçimde var olan yüce güçle temas kurmak için her gün meditasyon yapıyor ve dua ediyorum. Huzur bulmak için sığınabileceğiniz daha yüce bir güce, sizden daha büyük bir şeye sahip olmanız çok önemlidir. Bazı günler mücadele gerektirse de, sizi motive edecek, size ilham verecek ve pozitif kalmanıza, ileri doğru yol almanıza yardım edecek bir şeylerin olması çok önemli.
Bu kitap kendi sözlerim ve bana ilham veren alıntıların yanı sıra derslerin, meditasyonların, düşüncelerin ve günlük hedeflerin bir derlemesi. Bana müthiş yardımcı oldular. Bu hepinizle paylaşmak istediğim, özel ve kişisel bir armağan.
Hayatta her nerede olursanız olun, lütfen bunu okuyun ve yanınızda olduğumu bilin. Güçlü kalın, cesur olun, çok ve gerçekten sevin; bir şey kaybetmez, aksine kazanırsınız.

Sevgilerimle,
Demi Lovato

Yolculuğunuza minnettar olun çünkü o tamamen size ait."
  
Stok Kodu : 9786053432739
Boyut : 135-195
Sayfa Sayısı : 408
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2014-05
Çeviren : Sevinç Seyla Tezcan
Kapak Türü : Ciltli
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Yorum yaz
rojhat i. - 19.05.2014 21:08
3 kişi beğendi
Çok güzel bir kitap her gün tarihe göre okuyorum herkese öneririm